Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dřevěná cedulka na krosnu

Stav úkolu: 
Aktivní
Viditelnost řešení: 
Skrýt
Body za úkol: 
10

 

Platí po celou dobu karantény.

 

Vyrob si dřevěnou cedulku na krosnu

Když jezdíme na výpravy, je všude plno krosen. A kolikrát ani nevíme, komu patří krosna, na které sedíme. :-) Abychom zajistili, že jedním pohledem zjistíme majitele krosny, vyrobíme si dřevěné jmenovky na krosny! 

 

Budeš potřebovat:

  • dřívko cca 9x5cm, tlusté alespoň 5mm (možno upravit rozměry dle libosti)

  • svíčku

  • paličku

  • špendlík s kovovou hlavičkou

  • šňůrku

  • a něco čím nám nafotíš a zdokumentuješ své tvoření stejně, jako Hank@ (můžeš vložit jako samostatné fotky - nemusí to být upraveno do jedné ;))

 

Na dřívko si načrtni skarabácký znak/svůj obrázek a své jméno. Následně zapal svíčku. Na konec paličky zabodni špendlík a nahřej jej nad svíčkou. Nahřátým špendlíkem vypal obrázek na dřívko. Poté popros rodiče, aby ti pomohli v dřívku udělat dírku, tou protáhni provázek a přivaž si cedulku ke krosně. Poslední fotka v postupu výroby bude Ty s krosnou a cedulkou.

 

Cedulky se jménem si můžeš vyrobit a přivázat i k ešusu, hrnku, lžičce… :-) Fantazii se meze nekladou. A budeš mít jistotu, že poznáš své věci a že ti je ostatní omylem nesbalí.


UPOZORNĚNÍ!!! Tento úkol plňte po konzultaci s rodiči! Vypalování do dřeva smrdí - neprovádějte v nevětraných prostorech! Pozor na svíčku a na vlasy!

 
 
PřílohaVelikost
IMG_20200506_123739.jpg3.79 MB

Hotovo

Markétka N.
Arka

Poslední komentáře

Kdo je nový

Víťa
Matouš H.
Anežka
Markétka N.
Dorotka
Aileen

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.