Jedeme na Zlaťák

  • Vytvořeno 1. Květen 2019 - 15:45 Aktualizováno (9. Květen 2019 - 9:51)
  • Typ obsahu Akcička
Datum konání

Milí Scarabáci,

připravte své mozečky, zahřejte si závity, vyrážíme na soutěž, která prověří naše znalosti přírody, ale také to, jak jsme se celý rok o přírodu starali. A my víme, že jsme se starali dobře, tak jim to pojďme říct!

Soutěží se po týmech, které tvoří vždy dvě hlídky po třech členech. Takže jeden tým má šest členů, ale každá tříčlenná hlídka chodí zvlášť.

Porovnávat budeme znalosti v těchto oborech: botanika, dendrologie, bezobratlí živočichové, studenokrevní obratlovci, ornitologie a savci, ekologie a ochrana živ. prostředí, geologie, astronomie a meteorologie.

Kdy tam pojedeme? 11. května, sraz v 7:00 na vlakovém nádraží

Kdy se vrátíme? 16:41 nebo 18:41 na vlakové nádraží

Kam to pojedeme? do Hodonínského ekocentra Dúbrava

Co s sebou? jídlo a pití na celý den (budeme opékat, tak si vemte i špekáček), scarabácký stejnokroj, věci k prezentaci scarabu (plakáty, deníky), kartičku pojišťovny, pláštěnku, 50 Kč

Soutěží se ve dvou kategoriích - mladší (do 6. třídy) a starší (od 7. do 9. třídy). Domluvte si s dalšími Scarabáky svůj tým a přihlaste se jeho napsáním sem do komentářů do 8. května.

 

Těším se na vás

Koloběžka, Hmyzák a další

 

Hmyzáku, koloběžko, kdy budou

  • Vytvořil/a žn (neověřeno)
  • Vytvořeno 15. Květen 2019 - 14:08

Hmyzáku, koloběžko, kdy budou nějaké fotky? už se těšíme! a také nás zajímají výsledky našich dětí :-). díky. žn

Fotky ze ZL

  • Vytvořil/a Hmyzák
  • Vytvořeno 16. Květen 2019 - 20:01

Ahoj, už několik dní tlačím na dva lidi, co fotili, ale furt ještě fotky nemám. Jakmile se ke mě dostanou, pošlu je mailem i s výsledkovou listinou.