Nový web!!!

  • Vytvořeno 18. Říjen 2010 - 12:48
  • Typ obsahu Akcička
Datum konání

Už je to zhruba měsíc, co nám nefunguje přihlašování na „starých nových“ stránkách. Snažil jsem se sám vyřešit problém, psal jsem velkým odborníkům a dokonce samotnému tvůrci systému, který jsem používal, ale bez úspěchu. A za to se vám, Scarábákům, omlouvám.

Nicméně už mnohem delší dobu, asi tak od začátku prázdnin, pro vás chystáme nové stránky! Po těžkém zvažování výhod a nevýhod jsme se rozhodli, že použijeme systém úplně jiného typu, systém, který nám sice nedá takovou volnost ve tvorbě funkcí jako ten původní, ale za to nám dá již předpřipravené rozsáhlé možnosti, dá nám schopnost rychleji přizpůsobovat způsob, jak funguje a místo toho, abych vytvářel web po malilinkatých částech, můžeme jej začít skládat podobně, jak se skládá lego. A hlavně – je důkladně otestovaný a pracují a používají jej tisíce lidí, takže je důkladně otestovaný.

Co to ale znamená pro tebe, pro Scarabáka? Především to, že zde máme nový systém, se kterým se musíš seznámit, ale věřím, že to stojí za to. Obsah webu je vlastně skoro stejný, jako ten původní, ale přesto můžeš vidět odlišnosti na každé stránce. A především – pokud máš nějaký dobrý nápad, je nyní jednoduché a rychlé jej uskutečnit.

Neboj se používat všechny části webu, které máš k dispozici – neboj se, že něco pokazíš. Tento systém má velmi příjemnou stěnu mezi tím, co lze a nelze pokazit, takže si tu klidně ozkoušej vše, co lze. A kdyby jsi náhodou udělal něco, co by se mělo odstranit – není vůbec žádný problém.

Dále bych tě chtěl požádat, aby jsi si vyplnil Orlí Pera a Totolany. Nejspíš tam nebudou všechny možnosti, takže pokud ti bude něco chybět, napiš nám do vzkazů a vytvoříme jej. A upozorňuji, že po vytvoření Orlího Pera se ti nezobrazí hned v seznamu – nejprve jej vedoucí musí potvrdit a to chvíli počká.

Doufám, že se ti tu bude líbit :).

Hlavní funkce a změnu chování webu obstarává Monte, tedy jemu pište dotazy na web a jeho chování, případně jakékoli problémy.