Výprava Rychlebské hory

  • Vytvořeno 7. Červenec 2020 - 19:54 Aktualizováno (20. Červenec 2020 - 12:06)
  • Typ obsahu Akcička
Datum konání
-

Milí Scarabáci,

pro jistotu dáváme všechny potřebné informace pohromadě ještě sem:
 
1. Odjezd v neděli 12. července z Moravského Písku, sraz na vlakovém nádraží v 9:30. Prosíme, domluvte se mezi sebou na odvozu auty, kdybyste měli někdo problém, dejte vědět a pomůžeme.
 
2. Návrat v sobotu 18. července opět do Moravského Písku, a to buď v 16:03 nebo v 18:03. Opět prosím, domluvte si odvoz. Kterým spojem přijedeme, dáme vědět v den návratu.
 
3. Vydávání společných věcí (jídlo apod., které ponesete v batohu) proběhne v sobotu 11. července v 13:00 u Sněhurů. Zároveň na tento sraz přineste Písemné prohlášení rodičů a Souhlas rodičů s poskytováním informací (viz níže) a 1200 Kč.
 
4. Všichni, kteří jedou na puťák letos poprvé (Max, Srnka, Šifi, Esťa, Hanka, Aninka, Locika, pokud jsem na někoho zapomněla, dejte vědět), prosím dojděte ještě na jednu krátkou informační schůzku ve středu 8. července ve 20:00. S sebou si přineste sbalený batoh jako byste odjížděli na puťák.
 
5. Jelikož pracujeme na vylepšení a odlehčení našeho společného vybavení, potřebovali bychom vědět, kdo z vás bude mít s sebou trekové hůlky. Pokud je berete, obratem mi to napište.
 
6. V příloze najdete všechny potřebné papíry - seznam Co si vzít s sebou na puťák? a dále dvě potvrzení pro účastníky do 18 let -  Písemné prohlášení rodičů a Souhlas rodičů s poskytováním informací, obojí prosím vytiskněte, vyplňte s datem odjezdu na puťák (12. července) a přineste na sraz ke Sněhurom 11. července. Ačkoliv se nejedná o klasický tábor, je akce pojištěna jako veškerá scarabácká činnost.
 
Doufám, že nyní máte vše potřebné. :) Pokud ne, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.
 
Koloběžka a Sněhura