Zlatý list

Datum konání
-

Milí Scarabáci,

jak jsme si připomínali na schůzkách, blíží se Zlaťák, tedy přírodovědná soutěž, která prověří znalosti všech přihlášených. Jak již bylo řečeno soutěží se ve dvou kategoriích - do 6. třídy a 7. - 9. tříve, ve družstvech, které se skládají ze dvou tříčlenných hlídek.

POZOR, POZOR - otázky na soutěžní stezce se budou týkat těchto oblastí - botanika, dendrologie,bezobratlí živočichové, obratlovci studenokrevní, ornitologie a savci, ekologie a ochrana živ. prostředí, geologie, astronomie a meteorologie. Rozdělte se ve hlídkách, kdo bude mít kterou oblast na starost doma k zopakování!

Dále se hodnotí činnost pro přírodu našeho oddílu, sejděte se s kamarády z vašich týmů a vytvořte společný plakát, domluvte se, co jsme během letošního roku zvládli udělat pro přírodu. Vyberte kdo z vás bude ukazovat svůj deník ze zápisy z těchto akcí, kroniku s sebou vezmeme :)

Odjezd: sraz 7:15 na vlakovém nádraží ve Strážnici

Příjezd: 16:37 či 18:37 na vlakové nádraží 

Co s sebou: znalosti, vytvořené materiály k prezentaci oddílové činnosti, deníky, psací potřeby, scarabácký stejnokroj, jídlo a pití na celý den - MŮŽETE SI VZÍT I NĚCO NA OPÉKÁNÍ, BUDE TÁBORÁK, pláštěnku, kartičku ZP, kartičku na vlak, 50 Kč.

Nahlášené týmy:

Mladší:

1. Markétka - Adélka - Martin + Verča - Milan - Eliška

2. Maruška - Aninka - Anička + Apolenka - Max

Starší:

1. Gábi - Lucka - Peťa + Magda - Hanka - Julča

2. Komár - Robert - Anet + Bublifuk - Dan - Terka

Pokud jste již nahlášeni v týmu vypasaném výše a víte, že nebudete moci jet, napište nám, co nejdříve do komentářů.

Případné změny budou oznámeny zde!

Těšíme se na vás!

Koloběžka, Monte

Zlaťak

Kolo, prosimte...jelikož v našem týmu odpadli bublifuk a komár ( takže jsme už jen 4 ) chtěla bych se zeptat jestli místo tech dvou můžeme mít v týmu Jendu a Zeu ??? Nás tým by teda byl : Anett Robert Jenda + Dan Zea Terka

In reply to by Terka Janečková

týmy

Ahoj Teri, určitě můžete tým doplnit :) nevím, jestli Jendou myslíš Spartaka nebo někoho jiného, ale v každém případě si ověř, že jedou a že počítají s účastí ve vašem týmu :)