Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Podzimní školení vedoucích

Letošní školení vedoucích s tématem kreativita, proběhlo ve dnech 28.10 – 30.10 2016 na chatě Vaňatka, kde jsme se po dlouhé době setkali i se staršími scarabáky a užili si pro nás připravený program.

Zahráli jsme si také na dealery drog a v naší hospůdce vědomostní kvíz. Kvíz byl rozdělen na 8 kategorií a každá měla 5 otázek. Mimo přemýšlení nad otázkami jsme si také zavzpomínali díky videím na staré časy a scarabáky, kteří už mezi nás tak často nechodí.

Také bychom chtěli poděkovat Vlkovi, který si pro nás připravil poučnou prezentaci o zdravé výživě. Součástí prezentace byla i ochutnávka zdravé snídaně/svačiny  Mňam!

Největší poděkování však patří Mišusovi a Koloběžce za to, že pro nás připravili celé školení. Děkujeme!

Školení jsme zakončili nedělním obědem, který byl výborný a po úklidu chaty jsme vyjeli směr Strážnice.

A fotky už najdete zde: http://scarabeus.rajce.idnes.cz/Podzimni_skoleni_vedoucich_2016/

Já za sebe děkuji moc

Já za sebe děkuji moc Montemu, že ho to s náma baví a dělá mu radost být s děckama na výpravě i za cenu velkých obětí, sebezáporu a velké tolerance, že vše vždy nejde úplně podle jeho představ.

Děkuji taky všem, co dělají školení pro vedoucí, které není uzavřenou společností jen pro vyvolené, ale že vždy bylo a je pro všechny scarabáky, kteří se pokusili udělat něco pro své mladší kamarády. Tedy přijali roli být vzorem a naložili si fůru zodpovědnosti za druhé. Byli ochotni se učit, aby mohli učit, co už se sami naučili. Byli ochotni se podrobit, být poslušní, aby slyšeli, vnímali, co je teď a tady. 

Co je skauting? Hra na život. A to na život v vyšším levelu.

 

Opravdu velké DÍKY všem!!!

Opravdu velké DÍKY všem!!! Samozřejmě největší Mišusovi a Kolo :) Bylo to opravdu jedinečné a ještě dlouho budu myšlenkami na školení :) 

Jó děcka, bylo to super.

Jó děcka, bylo to super. Všeci ruky hore!

kdo je to ten vlevo dole???

kdo je to ten vlevo dole???

Milý Anonyme, bylo by slušné

Milý Anonyme, bylo by slušné se nám představit.....

:D

moc se omlouvám, že jsem nenapsala svoje jméno k té zprávě

Olin, jeden ze "služebně"

Olin, jeden ze "služebně" nejstarších Scarabáků (podobně jako Kolo, Dědek a Sněhura). Spolu s Lachtanem a Maxem (ne od Sněhury - mrkněte na jeho OP) tvořili takový trojlístek, který byl ve hrách velmi silný (proto většinou byli proti sobě) a mnozí k nim vzhlíželi. O něm se zpívá v nejstarší neoficiální hymně.

Poslední komentáře

Kdo je nový

Víťa
Matouš H.
Anežka
Markétka N.
Dorotka
Aileen

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.