Vesmírná mise

  • Vytvořeno 24. Srpen 2020 - 20:32
  • Typ obsahu Úvodník

Když si nás a naších výsledků všimla samotná NASA, nemohli jsme odmítnout nabídku na průzkum doposud neprobádané planety Beubeus425 nacházející se v blízkosti planety Uran.

Vytvořili jsme tedy tým a vyrazili na naše další dobrodružství; nejprve jsme se dopravili na Floridu, kde jsme se nalodili na moderní vesmírný koráb, na němž jsme strávili devět měsíců v hibernaci, než jsme konečně dosáhli hlavního cíle naší mise.

Na planetě jsme zkoumali místní faunu a flóru a dokonce museli řešit střet s mimozemskými tvory, které lákaly naše technologie. Ty jsme museli získat zpět, abychom byli schopni se vrátit zpět na Zemi a na konferenci mohli předat výsledky našeho bádání.

Vše naštěstí dobře dopadlo díky nebojácnosti našich členů, kteří byli mnohdy museli využít všech svých dovedností, aby překonali nečekané nástrahy a překážky.

Výzva pro všechny

  • Vytvořil/a Hank@
  • Vytvořeno 25. Srpen 2020 - 14:07

Výzva pro všechny průzkumníky:

Pamatujete si, jak se jmenovali jednotliví tvorové, které jste potkali na cizí planetě? Pokud si přesně nevybavujete, jak vypadali, mrkněte na fotky a napište nám, jak se jednotliví tvorečkové jmenovali.

(Já si pamatuju jen, že tam byli i nějací zelení manželé :))