Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Výprava Rychlebské hory

Tentokrát jsme na letní vypravu místo osvědčených Beskyd zamířili do Rychlebských hor a troufám si tvrdit, že se nám volba vyplatila a poznali jsme nové kouty naší krásné země. Den za dnem jsme postupně putovali lesy, loukami a zdolávali stále vyšší vrcholy. Cestu jsme nejenom přežili, ale zvládli jsme ji o den dříve, než se plánovalo, avšak se nám nechtělo předčasně rozpouštět naši báječnou bandu a tak jsme přidali ještě další zastávku zakončenou odpočinkovým večerem. Nakonec jsme ušli něco přes 100 km a těšíme se (doufám ;) ) na další dobrodružství.

Fotky

Hola hej! 

K Vlkovým fotkám už přibyly moje (do stejného alba). V následujících dnech se pravděpodobně přidají ještě fotky od Julči/Žaby. ;)

Přibyly fotky

Přátelé a kamarádi na rajčeti přibyly už i fotky od Žaby/Julči a Peti!!! ;)

Hezky, tak jsem si je prošel

Hezky, tak jsem si je prošel znovu. Ano, jistá fotka mi hodně připomíná tu staší Zahajovačkovou. A vůbec jsem netušil, že se dělaly i takové akce, jako žaba(y) na cestě :D.

Díky za rychlé zpracování

Díky za rychlé zpracování fotek z výpravy! Všichni na ně mrkněte: https://scarabeus.rajce.idnes.cz/2020_07_12-18_-_Letni_vyprava_Rychlebske_hory/

Poslední komentáře

Kdo je nový

Víťa
Matouš H.
Anežka
Markétka N.
Dorotka
Aileen

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.