Návštěvní kniha

Indiánský lakros ve Strážnici

Ahoj Scarabáci, o víkendu 22.-23.3. se uskuteční Moravská lakrosová liga ve Strážnici, kde bude hrát i náš domácí tým Šohajé Strážnice. Přijďte se podívat, zahrát si a taky povzbudit bývalé a současné Scarabáky, kteří za nás hrají – Kruldu, Marečka, Smalla, Smila, Fifču, Uzla, Deža, Sokolíka a Maxe:) Rádi vás uvidíme a také si s vámi zaházíme! Bude se hrát na umělém trávníku u fotbalového hřiště. Lakrosu a Scarabu zdar!

šohajé

Všichni „šohajé“ děkují za fandění a parádní kulisu při lakrose. Mužu říct, že nám ostatní týmy záviděli a nic podobného ještě neviděli. Díky, nebylo by to bez vás ono!

Ahoj

Ahoj, máte přehledné a krásné stránky. Přeji do dalších dní mnoho Radosti a dosažených Orlích per.

Atana

In reply to by Atana (neověřeno)

díky

Ahoj, moc děkujeme za pochvalu! Vám také přejeme hezké dny!

Nová písnička

R: Ve Scarabu není pomoci, za vše můžou vedoucí. 1. Jedna Rozka ve Scarabu, vařila tam marmeládu. Vedoucí furt prudili a marmeládu zkazili. R: Ve Scarabu... 2. Liduška tam ve Scarabu, zaplnila bio jámu. Čím asi, nevíme kvůli vedoucím zas chybíme. R: Ve scarabu... 3. Tonda přišel k bio jámě, nabídl Lidušce své rámě. Viděla to Čepička a hodila po nich vajíčka. 4. Lidka to však spatřila a Čepičce jednu vrazila. Mišus měl pohotovost a Katka nespala celou noc. R: Ve Scarabu... 5. Adam byl o hladu a snědl zkaženou marmeládu. Adam dostal však průjem a zůstal na latríně celý den. R: Ve Scarabu... 6. Jednou Bena na hlídce, Verča vystrašila velice. Měl z toho velký šok a zůstal na marotce celý rok. R: Ve Scarabu... 7. Kolo shodila Kubu a rozmlátil si tak hubu. Velice krvácel a k táboru se potácel. R: Ve Scarabu... 8. Dědek házel jablka a trefil Hary do oka. Hary se mstít chtěla a Dědka do tůňky shodila. R: Ve Scarabu... 9. Děcka se naštvala a vedoucí do krabice nacpala. Hodila je do řeky a tam se plaví navěky. R: Ve Scarabu... 10. Sněhura přežívá vedoucím se vyhýbá. S děckama pracuje a tak náš oddíl funguje. R: Ve Scarabu není pomoci, za vše můžou vedoucí. 2x Melodie z písničky: Pijte pitnou vodu. Vytvořili: Liduška, Bílá Vrána, Tonda, Hary, Kuba, Ondra, Adam a Ben.

ondra

Ondra v pátek v pokladovce zažil velké akrobace. Zuzka ho jistila a pak ho schválně pustila.

návrat z tábora

Ahoj, potřebovala bych už vědět hodinu návratu kvůli organizaci dne (máme tady hody a docela dost co dělat), díky :-)

Návrat z tábora

Příjezd z tábora je plánován na 15:19 na vlakové nádraží ve Strážnici.

drazí, tak už má vlak 1/2

drazí, tak už má vlak 1/2 hodiny zpoždění, takže naši scarabáci se z tábora nestihnou vrátit v těch 15,19h.. jak budem vědět víc, hned tu napíšeme. děkujeme za pochopení. S.

PF 2013

Přeji všem hodně štěstí a zdraví do nového roku a ať se jim vše vydaří tak jak chtějí.

,PF 2013,

Přeji všem Scarabákům i jejim příbuzním hodně štěstí a zdraví. A aby se vám dařilo všude.

Všechny nové uživatelské účty

Všechny nové uživatelské účty pro naše Scarabáky jsem právě vytvořil. Prosím všechny tyto, aby se přihlásili a dali vědět, že jim to funguje :). A doporučuji nastavit si email, pokud máte (ano, vím, že někteří vůbec žádný nemáte - to vůbec nevadí a neřešte to).

upozornění

Prosím Monte, mrkni o kousek níže na dotaz od Tomáše Peroutky a tento človíček chyběl na Vánoční schůzce a já Ti jej nenahlásil o přístup na stránky. Tomáš má v dotazu uvedeného e-maila. Tak jej kontaktuj a přiděl heslo. Děkuji.

Vánoční schůzka

Tuto sobotu, to jest 22.12.2012 v 16:00 na Orlovně se bude konat Vánoční schůzku, a to pro všechny Scarabáky včetně velkých, kteří se již neúčastní pravidelně schůzek. Důležité a podstatné je, že se chceme vidět a taky potěšit své kamarády svou účastí, malou pozorností v podobě dárečku, který jsme sami vyráběli a tím jsme rozhodli o svém čase v době OČEKÁVÁNÍ. Toto OČEKÁVÁNÍ - ČEKÁNÍ je vyplněno smysluplně a to dáním přednosti obětavou činností pro radost s obdarovaného kamaráda. A to proto,......, že víme proč!

Milý Tome, ve Scarabu je

Milý Tome, ve Scarabu je mnoho nepsaných pravidel, se kterými se budeš postupně seznamovat. Kdyby Ti je dnes někdo začal vysvětlovat, byla by to pro Tebe hotová lavina, kterou bys nemusel přežít! Ale co Ti doporučím, ptej se vždy, když Ti něco není jasné nebo něčemu nerozumíš nebo něco neumíš. Vždy Ti s tím pomůžou, vysvětlí a naučí Tě to starší kamarádi a to i vedoucí, protože i oni jsou Tví kamarádi, kteří na to čekají a dělají to rádi, jinak by už dávno ve Scarabu nebyli!
Takže i tady na stránkách se můžeš na vše zeptat a když to nebude tajné, tak Ti tady rádi odpovíme.
Heslo dostaneš až později, Monte Tě dá do systému na můj pokyn, který bývá na Vánoční schůzce.

Výprava

souhlasím – 15:20

In reply to by Robert

15:20

15:20

Zdravím všechny, nevím,

Zdravím všechny, nevím, jestli přibíráte nové členy, ale pokud ano, mám pro Vás nabídku, jak se zviditelnit. Pokud máte zájem, podrobnosti pošlu e-mailem. Tak se ozvěte.

Mili Scarabaci! Asi se k vam

Mili Scarabaci! Asi se k vam uz doneslo, ze se tuto sobotu vdavam. Pokud by jste meli chut a cas, budu rada, kdyz prijdete :-) Zacatek je v 11:30 v kostele Panny Marie.
Diky a tesim se na vas!

Bille, byl to takzvaný spam.

Bille, byl to takzvaný spam. Jestli nevíš, co to slovo znamená, tak si to vygoogli, jestli ano, tak se neptej, a příště ho SMAŽ! ;) (myslím že oprávnění k tomu máš)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je testem proti počítačům rozesílajícím spamy.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.